KAMPAKIA

Opis forum


#1 2011-04-29 20:11:42

EA88

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 14
Punktów :   

PYTANIE DO OGÓŁU

Słuchajcie, tak ostatnio sobie myślałam nad naszą współpracą... Hmm macie mały problem z terminami, a tym samym i próbami, ponieważ Wasze studia pochłaniają mnóstwo czasu... Mam pewne obawy z rezerwacją Wam jakiegokolwiek terminu występu, ponieważ boję się takiej sytuacji, jak to, że mielibyście ustawiony termin występu na za tydz. i mogę usłyszeć, że nikomu nie pasuje... Trochę słabo by to wyglądało. Dodatkowo rzadko bywacie w Łodzi - często wyjeżdżacie.
Nie wiem, to że mam pomysły na Wasz rozwój, możemy zrobić Wam "teledysk" za free, spróbować współpracy z klubami, zrobić sesje zdjęciowe... hmm nie wiem, myślę, że może powinniście porozmawiać między sobą oraz zastanowić się każdy z osobna czego właściwie oczekuje i co jest w stanie poświęcić.

Pomyślcie i napiszcie.

Offline

 

#2 2011-05-03 18:00:56

Adzioszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: PYTANIE DO OGÓŁU

Niestety to prawda – nasza współpraca nie jest taka o jakiej marzyliśmy… owszem, mamy sporo zajęć, które często nam się nie pokrywają z przerwami między zajęciami (między I a II rokiem) na próby i robimy je często w krótkich przerwach lub pod koniec dnia, kiedy jesteśmy zmęczeni. Teraz były święta wiadomo, że ludziska pojechali do domów. Ciężko jest zebrać wszystkich naraz więć proponuję coś takiego: ktoś, kto układa jakąś chorełkę - nakręcił filmik coś w stylu „tutorial” z rozliczeniem co i jak, żebyśmy sobie przesyłali i uczyli się w domu (w chwili wolnej, w telefonie albo na kompie w domu zawsze coś się utrwali), a potem na próbach zadbać o ewentualne szczegóły (zakładając, że w domu się solidnie przyłożyliśmy). Jesteśmy w XXI wieku i z przesyłaniem materiałów myślę, że nie będzie problemów, nawet jak ktoś pojedzie do domu może sobie w dowolnej chwili obejrzeć. Wiem to nie jest to samo, co uczyć się „na żywo”, ale obecna sytuacja nie może trwać wiecznie.

Offline

 

#3 2011-05-03 20:58:19

EA88

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-17
Posty: 14
Punktów :   

Re: PYTANIE DO OGÓŁU

POPIERAM - WYSYŁAM TUTORIALE !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.victoriaslupsk.pun.pl www.f1poland.pun.pl www.ziip3agh.pun.pl www.modthesims3.pun.pl www.mistrzowie-skilla.pun.pl